Ff Ptv Business Marketing promocyjny — względy bezpieczeństwa przy wyborze produktu

Marketing promocyjny — względy bezpieczeństwa przy wyborze produktu

Ponieważ marketerzy i firmy chcą promować siebie, swoje produkty lub wydarzenia, muszą przemyśleć produkty promocyjne, których używają w promocji. Muszą rozważyć pozytywy i zbadać możliwe negatywy. Produkt, który może wydawać się strzałem w dziesiątkę, w rzeczywistości może stać się problemem public relations. Doskonałym tego przykładem są tymczasowe tatuaże.

visit https://zapisany.pl/

Nie jest tajemnicą, że dzieci uwielbiają tymczasowe tatuaże. To „naklejki” z 2000 roku. Na pierwszy rzut oka tymczasowe tatuaże i dzieci idealnie do siebie pasują. W sklepie detalicznym daj dzieciom kilka tymczasowych tatuaży, aby były zajęte i możesz skutecznie rozmawiać z rodzicami. Na festiwalach i innych imprezach publicznych, jeśli rozdajesz dzieciom tymczasowe tatuaże, to tak, jakby setki małych billboardów biegały z twoim logo na czole, policzkach i dłoniach.

Minusem jest to, że większość tymczasowych tatuaży wymaga użycia wody. Nie stanowi to problemu, gdy pod ręką jest zapas czystej wody. Ale kiedy dzieci nie mają dostępu do wody, używają następnej najlepszej rzeczy… śliny. W tym leży troska o zdrowie.

Zarazki i bakterie w ślinie mogą przenosić wszelkiego rodzaju choroby, od zwykłego przeziębienia i grypy po gruźlicę i zapalenie opon mózgowych. Chociaż jednym rozwiązaniem jest usunięcie tymczasowych tatuaży… alternatywą są tymczasowe tatuaże bezwodne.

Ponieważ nie wymagają wody do nałożenia, bezwodne tatuaże tymczasowe eliminują potrzebę używania śliny przez dzieci, gdy nie ma dostępnej wody. To znacznie zmniejsza rozprzestrzenianie się zarazków związanych ze śliną i bałagan powszechnie związany z wykonywaniem tymczasowych tatuaży.

Ze względu na swój sanitarny charakter i łatwość użycia tatuaże bezwodne szybko znajdują zwolenników w takich organizacjach, jak March of Dimes (MOD). Oddział MOD w stanie Michigan zaczął używać ich podczas marszu jesienią 2006 roku. Wieść szybko rozeszła się po organizacji. Obecnie MOD używa bezwodnych tymczasowych tatuaży w 11 stanach.

Zwykłe i proste produkty promocyjne, takie jak tymczasowe tatuaże, mają być zabawne. Ale jeśli cierpisz z powodu sprzeciwu, ponieważ rodzice są zdenerwowani, że ich dzieci używają śliny do wykonania tatuażu, to nie robisz sobie żadnej przysługi. Innym przykładem są plastikowe latające dyski, powszechnie określane jako Frisbee®. Tanie są wykonane z plastiku, który może pęknąć po rozbiciu. Może to prowadzić do szkodliwych sytuacji w przypadku zwierząt domowych i dzieci. Droższe latające dyski są wykonane z bardziej giętkiego tworzywa sztucznego, które pęka, ale nie pęka i nie pęka.

Najlepszą radą, zanim zamówisz produkt do rozdania na targach lub w celu promowania swojej firmy lub wydarzenia, jest uzyskanie próbek i przetestowanie ich. Odgrywaj role z produktem i spróbuj odkryć negatywy. Dzięki produktowi, takiemu jak tymczasowe tatuaże bezwodne, dzieci mogą się bawić bez obaw o rozprzestrzenianie się zarazków. I nie przychodzi mi do głowy nic lepszego niż beztroska zabawa.